Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ідеальний тон шкіри всього за кілька хвилин

Ідеальний тон шкіри всього за кілька хвилин

Праймер, консилер, тональний крем та пудра. Вітаємо, ваш макіяж завершено! Віддайте перевагу ідеальному тону шкіри, якого можна досягти всього за кілька хвилин.

 

Основа хорошого макіяжу - бездоганний тон!

 

За швидкого темпу сучасного життя абсолютно немає часу на тривале стояння перед дзеркалом. Тому експерти радять, в першу чергу, приділити увагу тону шкіри. Ідеальний тон - основа будь-якого якісного макіяжу.

4 кроки до створення бездоганного тону:

1.Вирівнювання. Щоб ваша шкіра мала рівну поверхню, використовуйте праймер.

2.Корекція. Дуже важливо приховати усі недосконалості: почервоніння, темні кола під очима, пігментні плями та інші недоліки. Тому обов'язково опрацюйте консилером Т-зону й проблемні ділянки.

3.Основний тон. Нанесіть на всю поверхню шкіри обличчя тональний крем. Спонж допоможе тонким шаром розподілити засіб та заощадить його витрати.

4.Закріплення результату. Пудра завершить ваш мейкап, закріпивши тональну основу та зробивши макіяж стійкішим.

 

Завдяки всього кільком простим крокам, ви отримуєте ідеальний тон шкіри, без будь-яких недосконалостей.

Альянс Перфект Джініус - 4 дії в одному продукті

Створити ідеальний тон шкіри можна ще швидше та легше, якщо використовувати замість чотирьох різних косметичних продуктів один універсальний засіб. Більше не потрібно носити з собою окремо праймер, тональний крем, пудру та консилер. Не треба замислюватися над тим, як правильно підібрати косметичні засоби, щоб усі вони мали однаковий (або максимально близький) відтінок й консистенцію. Альянс Перфект Джініус значно спрощує завдання досягнення ідеального тону шкіри.

Компактний тональний засіб 4 в 1 - це чотири професійні дії в одному продукті: вирівнювання поверхні шкіри обличчя, створення бездоганного натурального тону, коригування недосконалостей й матовий фініш. Найбільш зручний формат косметики, що дозволяє створювати та підправляти макіяж у будь-якому місці та у будь-який час всього за кілька хвилин!

Якщо ж з nude face ви відчуваєте себе голою, експерти радять додати лише один акцент: на брови, очі або губи. Все відразу - too much. Адже ви - за максимально природну красу, чи не так?

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.