Поради та підказки повернутися до всіх статей

Гіалуронова кислота у догляді за шкірою

Гіалуронова кислота у догляді за шкірою

За утримання води у міжклітинному просторі відповідає гіалуронова кислота. Зменшення вологи призводить до сухості шкіри та втрати пружності, об’єму. Ось чому гіалуронова кислота дуже важлива для відновлення краси та молодості. Її використовують в ін'єкційних та безін'єкційних процедурах. У першому випадку речовину вводять під шкіру для збільшення втраченого об’єму та заповнення зморшок на проблемних ділянках.

На основі гіалуронової кислоти розроблено кілька косметичних процедур.

Найбільш популярні: біоревіталізація, мезотерапія, філери. Вони дають змогу скоригувати овал обличчя, змінити форму підборіддя або вилиць, позбутися мімічних та глибоких зморшок. Але слід знати, що ін'єкції гіалуронової кислоти мають деякі протипоказання, зокрема: захворювання шкіри, вагітність та лактація, погане згортання крові тощо.

Безін'єкційні процедури

Якщо ви не погоджуєтеся з твердженням, що краса вимагає жертв, не готові терпіти біль від уколів й ховати синці, вам підійде менш радикальний спосіб омолодження шкіри обличчя - застосування косметичних препаратів, в основі яких - низькомолекулярна гіалуронова кислота.

У косметології використовують високомолекулярну та низькомолекулярну гіалуронову кислоту. Ефект від зовнішнього застосування проявляється тільки тоді, коли до складу косметики входить фрагментована гіалуронова кислота. Адже лише вона здатна легко проникати у глибокі шари шкіри в складі крему або сироватки. Високомолекулярну гіалуронову кислоту є сенс застосовувати лише в "уколах краси".

Тому обираючи засіб для догляду за шкірою, віддайте перевагу продуктам з фрагментованою кислотою. Наприклад, сироватці Ревіталіфт Філер [ha] з високою концентрацією фрагментованої гіалуронової кислоти для максимально ефективного впливу на шкіру. Низькомолекулярна кислота добре проникає в шкіру, зволожує її та стимулює вироблення еластину і колагену, сприяючи омолодженню. Ось чому гіалуронова кислота має велике значення у догляді за шкірою.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.