Гіалуронова кислота в косметології - ключ до молодості

Гіалуронова кислота в косметології - ключ до молодості

Після 25 років шкіра втрачає колишню пружність і сяючий вигляд, стає тьмяною, сухою та зів'ялою, з'являються перші зморшки. Головні причини прояву ознак старіння: уповільнення процесу відновлення клітин, зниження швидкості утворення волокон колагену, зменшення загального вмісту вологи у глибоких шарах шкіри.

Раніше відновити втрачений об'єм та еластичність міг тільки пластичний хірург. Але на операцію зважувалися далеко не всі жінки. Сьогодні ситуація змінилася. На даний момент застосовується інший метод боротьби із віковими змінами - використання косметики на основі гіалуронової кислоти.

 

Омолодження організму гіалуроновою кислотою

У чому особливості застосування гіалуронової кислоти в косметології? І чому фахівці вважають її найважливішим відкриттям останніх років?

Гіалуронова кислота є рідним компонентом для людського організму. Вона становить основу міжклітинної речовини дерми, відповідаючи за пружність і зволоженість шкіри. Її головна властивість, що грає важливу роль в уповільненні процесів старіння, - здатність утримувати вологу. Шкіра з високим вмістом гіалуронової кислоти насичена вологою, що забезпечує їй еластичність, стійкість до зовнішнього впливу та свіжий вигляд. Якщо ж цієї речовини недостатньо, потрібно поповнити її брак ззовні.

 

Існує декілька способів введення гіалуронової кислоти в організм. Один з них - прийом всередину препаратів, що містять гіалурон у формі, що легко засвоюється. У комплексі з косметичними процедурами це дає хороший ефект зовнішнього омолодження та оздоровлення організму. Інший метод поповнення гіалуронової кислоти в дермі - ін'єкції. Для тих, хто не готовий до такої процедури, розроблено косметичні засоби з гіалуроновою кислотою для домашнього використання. У вас є можливість обрати денний або нічний крем, крем для зони навколо очей або сироватку на основі гіалуронової кислоти. Такі засоби мають тонку й м'яку консистенцію, добре сприймаються шкірою, захищають і зволожують її, підходять для щоденного догляду. Препарати, доступні кожній жінці, дозволяють запобігти утворенню нових зморшок і надовго зберегти привабливість та молодість шкіри.

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.