Поради та підказки повернутися до всіх статей

Гіалуронова кислота: основні властивості

Гіалуронова кислота: основні властивості

У процесі вікових змін порушується водний баланс шкіри - втрата води істотно перевищує її надходження. Це може відбуватися через погіршення загального кровопостачання (волога погано просочується у дерму через кровоносні судини), а також через порушення діяльності водозберігаючих систем. Синтез гіалуронової кислоти в епідермісі та дермі знижується. Її руйнування прискорюється під впливом різних зовнішніх чинників, зокрема, ультрафіолетового випромінювання.

 

Усі перераховані вище зміни проявляються у вигляді зморшок та у зниженні об’єму шкіри. Шкіра стає сухою, блідою, втрачає еластичність. Заповнивши запаси гіалуронової кислоти, можна істотно зменшити ознаки старіння.

 

На даний момент використовують два види гіалуронової кислоти:

●високомолекулярна - проникає у глибокі шари шкіри та сприяє виробленню колагену й еластину;

●низькомолекулярна - відповідає за утримання вологи в шкірі.

 

Основні властивості гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота - природна речовина, яка присутня у шкірі людини від самого народження. Вона бере активну участь у зволоженні - велика молекула гіалуронової кислоти здатна зв'язувати разом кілька тисяч дрібних молекул води (1 молекула гіалуронової кислоти з'єднує близько 200-500 молекул води). Також речовина має дуже важливу властивість - здатність тривалий час утримувати воду. В результаті, шкіра стає більш пружною та гладенькою.

 

Інші функції гіалуронової кислоти:

●стимулювання синтезу еластину і колагену;

●загоєння пошкоджених ділянок шкіри;

●звуження пор та вирівнювання тургору;

●регенерація тканин.

 

Застосування косметичних продуктів на основі гіалуронової кислоти робить шкіру більш пружною, ніжною, гладенькою та підтягнутою.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.