Галина Усенко, офіційний дерматолог L'Oréal Paris в Україні

Галина Усенко, офіційний дерматолог L'Oréal Paris в Україні

“Краса - це, перш за все, духовність, доброта, гармонія фізичного та внутрішнього світу. Це тривала та наполеглива робота над собою, здоровий та доглянутий вигляд”, - Галина Усенко, офіційний дерматолог L'Oréal Paris в Україні.

Ми раді повідомити про поповнення у команді експертів L'Oréal Paris!

Новим експертом бренду стала Галина Дмитрівна Усенко. Галина Дмитрівна - дерматолог із 26-річним стажем роботи, головний лікар клініки Дерматокосметології в Інституті лікаря Богомолець. Свою мету, як експерта L'Oréal Paris в Україні, Галина Усенко бачить в наданні допомоги українським жінкам у догляді за шкірою. Ділитися досвідом, розповідати про нові відкриття у косметології, давати професійні поради - ось ключові завдання, які ставить перед собою дерматолог.

Ми розпитали у Галини Дмитрівни про її професію, погляд на жіночу красу та про зв'язок із брендом L'Oréal Paris.

 

Галино Дмитрівно, розкажіть про жіночу красу. Що для вас краса?

Краса - це, перш за все, духовність, доброта, гармонія фізичного та внутрішнього світу. Що стосується зовнішньої краси - це тривала й наполеглива робота над собою. Для мене краса - це, швидше, природність, здоровий та доглянутий вигляд.

 

Що дає вам ваша професія?

В силу своєї професії я не тільки споглядаю красу та стикаюся з нею, а й допомагаю створювати її. Це не припиняє надихати, і це те, за що я люблю свою роботу.

 

Що для вас L'Oréal Paris? Розкажіть про свій зв'язок з брендом L'Oréal Paris. Чому вам близький цей бренд?

Є марки - кити, на яких тримається косметичний світ. L'Oréal Paris символізує якість та впевненість у результаті. Я знаю, що коли пацієнтка вийде з мого кабінету, у неї буде надійний тил, доступний і гідний догляд.

З L'Oréal Paris мене пов'язує віра в інновації, прихильність експертизі та передовий науковий підхід.

 

Розкажіть про продукцію L'Oréal Paris

Здоровий спосіб життя й косметичний догляд вирішують багато. Якщо догляд за шкірою правильний та своєчасний, її зовнішній вигляд буде говорити сам за себе. Догляд за шкірою від L'Oréal Paris поєднує у собі якість і наукову експертизу. L'Oréal Paris пропонує широкий асортимент продукції, враховуючи потреби кожного віку та типу шкіри.

 

"Бути експертом L'Oréal Paris, представляти легендарний французький бренд з багаторічною історією та розкривати його цінності й філософію для українських жінок - дуже відповідальна й, водночас, почесна місія," - зазначає наостанок Галина Усенко.

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.