Поради та підказки повернутися до всіх статей

Форми губ і пропорції обличчя

Форми губ і пропорції обличчя

Для візажиста термін "ідеальне обличчя" - це не абстрактне поняття, а об'єктивне визначення існуючих пропорцій. Якщо розділити ідеальне обличчя на три частини - від волосся до брів, від брів до кінчика носа й від кінчика носа до краю підборіддя, - усі три зони виявляться рівними. А якими мають бути губи при ідеальних пропорціях людського обличчя? Їхня довжина дорівнюватиме відстані між зіницями, куточки губ точно потраплятимуть під центральну точку ніздрів, а товщина верхньої губи буде пропорційною товщині нижній.

 

Корекція форми губ

Макіяж губ вимагає значно більше часу та зусиль, ніж корекція будь-якої іншої частини обличчя. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, дає поради, як виконати корекцію губ різної форми.

Вузькі губи. Припудріть губи, щоб створити щільну основу. На 1-2 мм (не більше!) збільшіть контур за допомогою  олівця для губ. Нанесіть помаду світлого відтінку. До вузьких губ чудово пасуватиме лакова помада Колор Ріш Екстраордінер, яка надає гарного блиску та зволоження. А щоб зробити губки пухкими, додатково нанесіть два світлих відблиски на нижню та верхню губу за допомогою білого блиску, світлої помади, коректора або хайлайтера.

М'ясисті губи. Закрийте тональним кремом природний контур губ, після чого олівцем зробіть новий контур - на 1-2 мм менший, ніж попередній. Нанесіть бежево-коричневу, карамельну або бордово-матову помаду. Інтенсивний насичений колір та надзвичайну стійкість протягом усього дня вам подарує зволожуюча помада для губ Колор Ріш.

Маленькі губи. Така форма губ вимагає збільшення й за шириною, й за довжиною на 1-2 мм. Не використовуйте темні та дуже світлі контурні олівці й помади. Найкраще вам пасуватимуть блискучі та перламутрові відтінки. Тому радимо звернути увагу на колекцію блисків для губ Глем Шайн. І не забудьте поставити відблиски у куточках верхньої губи та в центрі нижньої.

Читайте також: Як збільшити губи за допомогою макіяжу

Довгі губи. Підведіть губи, трохи не доходячи до куточків. Якщо в результаті цього куточки залишаться не окресленими, профарбуйте їх пензликом з коректором. Для довгих губ радимо використовувати матові помади. Обрати свій відтінок можна з колекції червоних матових помад Колор Ріш Пріве.

 

Загальні поради з корекції форми губ

●Губи коригують у співвідношенні до інших рис. Тільки так можна отримати ідеальні пропорції обличчя.

●Колір блиску / помади обирається в залежності від кольору очей, волосся та одягу.

●Будьте охайними, створюючи макіяж губ, - ви повинні отримати гарний та елегантний малюнок.

●Корекція форми губ має виглядати натурально. Тому добре профарбовуйте куточки відкритого рота. Мейкап не вдався, якщо намальована лінія не відповідає природній лінії рота.

Читайте також: Топ-10 секретів бездоганного макіяжу губ

 

Техніка макіяжу губ

Поетапне створення макіяжу:

1.За допомогою олівця у центрі верхньої губи намалюйте стрілу Купідона - це дасть вам змогу відразу побачити несиметричні ділянки.

2.Проведіть горизонтальну лінію під центром нижньої губи.

3.Обведіть куточки рота - початок нижньої та верхньої губи повинен бути розташований на одній вертикалі.

4.З'єднайте з куточками верхні та нижні лінії.

5.Нанесіть помаду: на верхню губу накладайте помаду, рухаючись від центру в бік зовнішніх куточків, а на нижню, навпаки, - від куточків до центру.

Читайте також: Ідеальний макіяж губ за 5 кроків

 

Як правильно вибрати колір помади

Визначальним фактором у виборі кольору помади або блиску є розмір та форма губ. Колір повинен відповідати тональності обличчя. Іноді тон помади підбирається до тону одягу. Так, наприклад, до синьої сукні чи костюму пасуватиме рожева, коричнева або інтенсивна червона помада. А до бежевого одягу - коричнева, помаранчево-червона або теракотова. І будьте обережними з фіолетовою помадою - вона підкреслює жовтизну зубів. Якщо ж ви є щасливою власницею білосніжної усмішки, то зверніть увагу на помаду для губ Колор Ріш Пріве, а саме - на тон 4, Фріда.

Читайте також: Як вибрати яскраву помаду під свій тон шкіри 

 

Ключове завдання макіяжу губ - це не тільки корекція тієї чи іншої форми, а й збереження гармонії обличчя. Тому, зробивши яскравий макіяж очей, оберіть для губ нейтральний відтінок помади або використовуйте блиск, і навпаки. Винятком є макіяж для виступу на сцені, а також підготовка до відеозйомки чи фотосесії.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.