Поради та підказки повернутися до всіх статей

Форми очей та їх корекція за допомогою макіяжу

Форми очей та їх корекція за допомогою макіяжу

Ідеальними очима вважаються великі, розкриті, яскраві. Але у кожної людини - свої неповторні очі певної форми, величини та розташування на обличчі. У цій статті ви дізнаєтеся все про форму очей та макіяж.

 

Макіяж для різних форм очей

Для корекції форми очей вам знадобляться олівець та підводка. Чіткий чорний контур підкреслить красу великих очей, а трохи розтушований - збільшить маленькі очі, додасть їм виразності й глибини. Але ні в якому разі не намагайтеся повністю перемалювати форму ока! Тримайтеся лінії верхньої повіки, наносячи олівець або підводку максимально близько до вій. Головне правило макіяжу за формою очей - все, що хочемо приховати, - затемнюємо, а все, на чому хочемо акцентувати увагу, - висвітлюються.

 

Як змінити форму очей за допомогою косметики

Маленькі очі. Приберіть у бік темну підводку - вона лише зробить маленькі очі ще меншими. Візьміть олівець м'якого відтінку та продовжіть лінію до скроні. Під брову нанесіть тіні Колор Ріш світлого відтінку, наприклад, відтінок 206. Якщо очі не тільки маленькі, але й вузькі, малюємо широку лінію на верхній повіці (вибираємо будь-який колір, крім чорного), а нижню повіку на ⅓ підводимо олівцем (не чорним). Зсередини повіку профарбовуємо синім, сірим або зеленим олівцем. Ці, а також інші відтінки можна знайти в колекції олівців для контуру повік Колор Ріш Коль. Візуально витягнути маленькі круглі очі допоможуть трохи розтушовані стрілки, які виходять за зовнішній кутик ока. Нижній контур профарбовуємо тільки на ⅓. А щоб зробити погляд виразнішим, можна зсередини нанести кольоровий олівець, не доходячи до внутрішнього куточка повіки.

Читайте також: Як зробити очі більше за допомогою макіяжу?

Великі очі. Для корекції такої форми очей використовуйте темні, димчасті відтінки декоративної косметики. Якщо очі великі та круглі, проведіть лінію чорним олівцем по верхній повіці зсередини (не забудьте зрізати вищу точку округлості) та зовні. Нижню повіку профарбуйте тільки на ⅓. Прибрати округлість допоможуть й тіні - їх слід наносити майже до брови, витягнувши до скронь та добре растушувавши. Якщо очі опуклі, зменшити такий ефект можна обвівши все око.

Широко посаджені очі. Ваші очі широко розставлені, якщо відстань між очима більша, ніж довжина одного ока. Для корекції такої форми очей, затемніть внутрішній куточок нерухомої повіки.

Близько посаджені очі. Як визначити цю форму очей? Відстань між очима менша, ніж довжина самого ока. Висвітліть міжбрів'я, добре затемніть зовнішній куточок повіки, а внутрішній залиште без акценту.

Читайте також: 4 секрети макіяжу для близько посаджених очей

Глибоко посаджені очі. Щоб надбрівні дуги не видавались вперед, необхідно вище підняти лінію брови. З цією метою використовуйте тіні теплого відтінку. Наприклад, найсвітліший колір з палетки тіней Колор Ріш Квадро відтінку Е3. Висвітліть внутрішній куточок ока та середину рухомої повіки. За бажанням можна зробити нижній контур, але тільки на ⅓ повіки з розтушовкою.

Очі з напливом. Це так звані "важкі повіки", коли зовнішня повіка наче нависає на око. Прибрати капюшон можна, затемнивши цю ділянку з наступною розтушовкою до брів. Верхню повіку підведіть на ½ за допомогою олівця, а нижню - олівцем на ⅓ або повністю за допомогою тіней.

Ідеальна форма очей. Макіяж може бути дуже різним. Використовуйте темний олівець, щоб підвести верхню та нижню повіку на ½, ⅔ або повністю, в залежності від ваших уподобань.

Читайте також: Кращий макіяж для різної форми очей

 

Порада. Як додати погляду молодості та свіжості? Нанесіть тіні найсвітлішого відтінку у якості хайлайтера на центр рухомої повіки. Якщо очі не широко посаджені, на внутрішній куточок ока нанесіть перламутрові тіні.

Статті по темі:

 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.