Поради та підказки повернутися до всіх статей

Філлери на основі гіалуронової кислоти: боротьба зі зморшками

Філлери на основі гіалуронової кислоти: боротьба зі зморшками

Сьогодні стало можливим коригувати вікові зміни без звернення до пластичного хірурга. І все завдяки філлерам на основі гіалуронової кислоти.

Мікроін'єкції та застосування кремів - це безпечна альтернатива пластиці.

 

Заповнення зморшок філлерами

 

Філлери на основі гіалуронової кислоти мають велику в'язкість і щільність. За рахунок цього й досягається ефект заповнення підшкірних пустот та западин. Гіалуронова кислота, потрапляючи у шкіру, сприяє запуску процесу регенерації клітин й виробленню еластину та колагену. В результаті складки та зморшки розгладжуються, підвищується гладкість і пружність поверхні шкіри. Найбільш в'язкі філлери застосовуються для контурної пластики: корекції овалу обличчя, збільшення губ, зміни форми вилиць, носа, підборіддя.

 

У чому полягають основні переваги філлера на основі гіалуронової кислоти? Він не лише працює як заповнювач проти зморшок, але й покращує стан шкіри, а також абсолютно безпечний для організму людини.

 

Філлери можуть мати різну щільність і молекулярну вагу. Щільність препарату визначає концентрація гіалуронової кислоти. Важливо, щоб цей параметр був підібраний правильно, оскільки засіб з невеликою концентрацією гіалурона є менш дієвим. Молекулярна вага - це довжина молекули, що відповідає за біологічні властивості філлера. Довжина молекули гіалуронової кислоти у філлері для ін'єкцій повинна бути рівною двом мільйонам дальтон. Тільки у цьому випадку можна отримати тривалий ефект омолодження.

 

Якщо ви обираєте крем для домашнього застосування з гіалуроновою кислотою, то звертайте увагу на відповідність препарату встановленим стандартам якості, а також на наявність сертифіката, що підтверджує його безпеку. Не менш важливо, щоб обраний "коректор зморшок" мав у складі фрагментовану гіалуронову кислоту, як, наприклад, денний антивіковий крем-догляд Ревіталіфт Філлер, [ha] Він глибше проникає в епідерміс, поповнюючи втрати об’єму.

 

Філлери на основі гіалуронової кислоти - справжній подарунок для шкіри. Вони не викликають негативних реакцій, оскільки гіалурон є природним компонентом організму людини. А його спрямована дія дозволяє отримати максимальний ефект.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.