Поради та підказки повернутися до всіх статей

Excellence Creme - технологія потрійного захисту - огляд крем-фарби

Excellence Creme - технологія потрійного захисту - огляд крем-фарби

У минулі часи поява сивини свідчила про мудрість й поважність людини. Сьогодні сиве волосся, на жаль, не надає жінці привабливості та впевненості. Багато з тих, хто зіткнувся з цією проблемою, хоче будь-яким шляхом повернути волоссю гарний колір та блиск.

Сивина з'являється внаслідок зменшення кількості фарбувального пігменту, через що волосся втрачає свій природний колір. Крім того, виникнення сивини практично завжди супроводжується сухістю й ламкістю волосся, втратою блиску та еластичності. Ефективний спосіб швидко позбутися сивини - фарбування. У кожної жінки є можливість обрати будь-який колір, і волосся знову набуде гарного відтінку.

 

Єдиний мінус - наявність аміаку у складі фарби, який негативно впливає на волосся. Аміак відповідає за глибину проникнення фарбувального пігменту у структуру волосся, за стійкість та інтенсивність кольору. Але він також є причиною слабкості й ламкості волосся. Щоб мінімізувати вплив аміаку, необхідно вибирати фарбу зі спеціальними захисними компонентами.

 

Excellence Creme - технологія потрійного захисту від L'Oréal Paris, завдяки унікальному комплексу активних інгредієнтів, дарує інтенсивний догляд та насичений стійкий колір. Фарба обволікає кожну волосину, забезпечуючи найкраще зафарбовування сивини.

 

Excellence Creme - технологія потрійного захисту: захист до, під час та після фарбування:

  • До фарбування. Сироватка з керамідами готує волосся до фарбування, захищає його та пом'якшує. Нанесіть сироватку перед фарбуванням на НЕ вимите волосся, уникаючи області біля коренів. Залиште, доки готуєте суміш для фарбування. Не змивайте.

  • Під час фарбування. Крем-фарба, збагачена про-кератином, зміцнює волосся та робить його блискучим.

  • Після фарбування. Бальзам-догляд з іоненом-G відновлює волосся, даруючи йому м'якість та сяйво.

 

На вибір представлено 22 відтінки - від ультра-світлих до насичених темних. Фарба Excellence Creme - технологія потрійного захисту від L'Oréal Paris підкреслить вашу красу й зробить образ ще більш яскравим.

Статті по темі

 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.