Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ефект панди: що робити, щоб макіяж очей не розмазувався

Ефект панди: що робити, щоб макіяж очей не розмазувався

1. Почни з очищення. Ранок потрібно починати з умивання. Повіки також потрібно очистити, але дуже обережно. Для цього ідеально підійде міцеллярна вода Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris.

2. Використовуй стійкі формули. Якщо звичайний макіяж втрачає свій первозданний вигляд вже через кілька годин, тобі варто замінити звичайні тіні на стійкі. Те ж стосується і підводки для очей: Суперлайнер Дуо Пресіжн (Duo Precision) від L'Oréal Paris завдяки спеціальним інгредієнтам, які входять до складу формули, швидко висихає і не розтікається.

3. Закріплюй результат. Якщо ти намалювала стрілку олівцем, закрепи її лайнером - і вона буде виглядати ефектніше та протримається довше. Якщо ти використовувала кремові тіні, їх можна трохи припудрити.

Тримай у косметичці ватні палички, за допомогою яких можна буде поправити макіяж протягом дня. Також кинь в сумочку Засіб для зняття макіяжу з очей. Ти можеш, акуратно змочивши ватну паличку, підправити недоліки.

5. Підводку і тіні краще брати з собою. Тим більше, вони не займають багато місця в сумочці. Якщо раптом на вечір у тебе виникнуть плани, освіжити макіяж буде неважко.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.