Що таке філлери в косметології?

Що таке філлери в косметології?

Скорегувати овал обличчя, змінити форму вилиць і щік, заповнити міжбрівні зморшки та носогубні складки - сьогодні це можливо зробити, не вдаючись до пластичної хірургії. Вам знадобиться лише філлер.

 

Філлери в косметології

Філлер - це препарат, що використовується в якості наповнювача для корекції косметичних недоліків. Головна проблема, яку він вирішує, - відновлення об’єму власних тканин там, де його недостатньо. Найчастіше філлери застосовуються з метою заповнення зморшок, збільшення об’єму губ, зміни форми підборіддя, вилиць.

Показання до використання філлера:

● втрата пружності шкіри;

● виражені носогубні складки;

● зморшки, опущені куточки рота;

● невдоволеність формою вилиць;

● в'ялість шкіри декольте та шиї.

 

Що таке філлери в косметології? Як правило, це препарати, що вводяться під шкіру ін'єкційним методом. Але не кожна жінка зважиться на таку процедуру. Тому було запропоновано альтернативу "уколам краси" - філлери для зовнішнього застосування. Сироватки та креми-філлери або, як їх ще називають, "заповнювачі зморшок" надають візуальний ефект і можуть служити чудовою основою під макіяж.

Деякі препарати призначено для локальної дії, про що легко здогадатись за формою тюбика. Якщо флакон має вигнутий дозатор, як антивіковий крем-догляд Ревіталіфт Філлер, [ha], він призначений для шкіри навколо очей.

Денний крем-філлер наносять на очищену шкіру перед застосуванням тонального засобу. Препарат потрібно наносити висхідними рухами від нижньої частини обличчя до верхньої. Особливу увагу слід приділити проблемним зонам: зморшкам на лобі та носогубним складкам.

Креми-філлери на основі гіалуронової кислоти, що містять додаткові корисні інгредієнти, забезпечують заповнюючий та розгладжуючий ефект. В результаті, шкіра стає більш еластичною та пружною, рельєф візуально вирівнюється, а вираженість зморшок зменшується. Шкіра виглядає свіжішою, колір обличчя поліпшується.

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.