Поради та підказки повернутися до всіх статей

Чотири міфи про зволоження шкіри

Чотири міфи про зволоження шкіри

Зволоження - один з найважливіших етапів у догляді за шкірою. Не дивно, що ця процедура обростає легендами та міфами. Сьогодні ми вирішили розвінчати чотири найпопулярніших міфи про зволоження. Обізнаний - значить озброєний.

Міф №1: Чим густіший і жирніший крем, тим краще він зволожує шкіру

Перше враження може бути оманливе, тому не суди про властивості крему за його текстурою. Замість цього навчися читати етикетку і завжди звертай увагу на склад засобу. Як правило, зволожуючий крем - це комбінація речовин, які зволожують, пом'якшують і утримують вологу. У кожного з інгредієнтів своя функція. Наприклад, кераміди у складі крему Тріо Актив Ультразволоження від L'Oréal Paris відновлюють захисний ліпідний шар шкіри, який утримує вологу, провітамін В-5 заспокоює шкіру, стимулює її відновлення, надає шкірі здорового вигляду, а гліцерин підсилює можливість шкіри утримувати вологу. Вибирай зволожуючий крем, який підходить твоєму типу шкіри, і не забувай, що текстура у нього може бути легкою.

Міф №2: Якщо твоя шкіра не суха, то вона не потребує зволоження

Якщо мета зволожуючого крему - зволожити шкіру, а вона в тебе і так не суха, то кремом можна не користуватися: логічно, але абсолютно неправильно. Більш того, зволоження потребує навіть жирний тип шкіри. У теплу пору року через активне сонце шкіра швидше втрачає вологу. Щоб компенсувати її брак, сальні залози починають інтенсивно працювати, що призводить до виникнення акне. Щодня зволожуй шкіру незалежно від типу.

Міф №3: Зволожуючий крем з SPF повністю захистить шкіру від ультрафіолету

Якщо у тебе світла шкіра, схильна до пігментації, то сонцезахисний фактор SPF в твоєму зволожуючому кремі повинен бути 30 і вище, особливо в літній період. Якщо це так, то ти не потребуєш нанесення окремого засобу для захисту від сонця. Але якщо ні, то краще придбай спеціальний сонцезахисний крем для обличчя.

Міф №4. Щоб уникнути зневоднення, досить пити багато води

Якщо ти ведеш здоровий спосіб життя, то знаєш, що потрібно випивати 7-8 склянок води в день, щоб забезпечити нормальне функціонування всіх систем організму. Але шкіра насичується водою за залишковим принципом: спочатку волога надходить до життєво важливих органів. Тому шкіра так потребує додаткового зволоження. Це підвищує пружність і еластичність шкіри, попереджає появу передчасних зморшок. Тому зволожуючий крем - must-have на твоєму туалетному столику.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.