Поради та підказки повернутися до всіх статей

Beauty-секрети: як виглядати молодше за допомогою макіяжу

Beauty-секрети: як виглядати молодше за допомогою макіяжу

1. Зволоження

Усі наступні кроки будуть марні, якщо ти не зробиш цього. Перед макіяжем нанеси на обличчя крем Тріо Актив ультразволоження від L'Oréal Paris. Він не просто зволожує, але й захищає шкіру та додає їй сяйва.

2. Користуйся рідкими коректорами

З віком ми все більше потребуємо коректора. Але, з іншого боку, він може привернути увагу до зморшок і "гусячих лапок". Вихід - використовувати рідкий коректор з легкою формулою, як Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Він маскує недоліки шкіри і темні кола під очима, а також зволожує.

3. Вибираємо правильну пудру

Пудра фіксує макіяж, щоб він не "розтікався" по обличчю протягом дня. Але зрілу шкіру не можна перевантажувати пудровими текстурами: вона може виглядати сухою, а зморшки стануть більш помітними. Пудра Alliance Perfect від L'Oréal Paris має більш кремову текстуру, вона ідеально адаптується до відтінку і типу шкіри і не створює ефект маски.

4. Підкресли вилиці

З віком жіночі риси обличчя стають більш гострими, і ми можемо тільки виграти від цього. Нанеси рум'яна не на яблучка щік, як ти звикла, а на верхню частину виличної кістки, це максимально підкреслить вилиці.

5. Доглядаємо за бровами

Брови завжди потребують нашої пильної уваги і догляду. По-перше, вони не повинні бути тонкими. По-друге, правильно вибери собі олівець: для брюнеток він повинен бути на тон світліше брів, а для блондинок - на тон темніше. Тримай олівець під кутом 45 градусів, легкими рухами додай глибину кольору. Не забувай, що брови повинні виглядати максимально природно.

6. Вигин вій

Щипці для завивки вій обов'язково повинні оселитися в твоїй косметичці. Вже після 35 вії стають більш прямими, а красиво завиті вії роблять очі візуально більшими, а погляд - яснішим.

7. Подовжуюча туш

Знайди в собі сили відмовитися від туші з ефектом об'єму, краще використовуй туш з подовжують ефектом, як Telescopic від L'Oréal Paris. Так як з віком вії стають тоншими, їм важко "носити" на собі додатковий об'єм, який створює туш з ефектом об'єму.

8. Помади натуральних відтінків

У повсякденному макіяжі роби ставку на помади натуральних відтінків. Губи (особливо верхня) стають тоншими, не варто привертати до цього факту зайву увагу. Відповідну помаду ти знайдеш у колекції помад Color Riche Collection Privee від L'Oréal Paris.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.