Поради та підказки повернутися до всіх статей

Beauty-огляд: Elseve-фібрологія

Beauty-огляд: Elseve-фібрологія

Проблема тонкого волосся, яке втрачає об’єм максимум через 2 години після укладання, відходить у минуле. Після 17 років досліджень, 8 років тестування в 7 країнах за участю більше 2600 жінок ТМ L'Oréal Paris представляє Elseve-Фібрологія.

Щоб тонке ослаблене волосся набуло густоти, йому необхідна додаткова матерія. Завдяки новітнім науковим розробкам вдалося домогтися моментального покращення стану волосся з тривалим ефектом.

Інноваційний засіб для догляду за волоссям Elseve-Фібрологія від ТМ L'Oréal Paris дарує тонкому волоссю об'єм і видиму густоту.

Що це. Перша лінія* продуктів по догляду за волоссям з Філоксаном - інгредієнтом, який здатний потовщувати волосся. У гаму засобів входять шампунь, бальзам, маска і сироватка подвійної дії.

Для чого використовувати. Ідеально підходить для тонкого волосся, яке не тримає укладку і швидко втрачає об’єм. Фібрологія - це комплексне наукове рішення, яке дозволяє збільшити товщину волосини зсередини.

Основні інгредієнти. Ключем до вирішення даного завдання стало створення матеріалу, що володіє гнучкістю і пластичністю. Золь-гель молекула має тривимірну структуру і двоїсту природу: органічну і мінеральну. Ця властивість дозволяє молекулі Філоксану прикріпитися до внутрішньої поверхні волосини і вступити у взаємодію з кератином. Провідником і одночасно активатором функцій Філоксану є вода. Разом з водою він потрапляє на волосся, залишаючись на ньому і після того, як вода випаровується. Зв'язки з молекулами кератину, які при цьому утворилися, зберігаються. Філоксан - це попередник золь-гелю. Філоксан є речовиною, здатною переходити з рідкого стану в твердий.

Технологія, що дозволяє речовинам перейти з рідкого стану в твердий, спочатку застосовувалася в скляному виробництві. Рішення використовувати її для створення засобів по догляду за волоссям стало справжнім інноваційним проривом. Цьому передували дослідження, що проводилися лабораторіями L'Oréal Paris у співпраці з університетом Jussieu протягом 17 років. Застосування нової технології дозволило знайти рішення проблеми тонкого волосся.

Молекула проникає в структуру волосся, щоб побудувати завдяки своїм специфічним властивостям мережу численних зв'язків усередині стержня волосини. Основну увагу вчені L'Oréal Paris зосередили на дослідженні органічно-мінеральної природи Філоксану, а саме на здатності його молекул створювати власні молекулярні сітки, а також можливості вступати у взаємодію з білками і амінокислотами - ключовими складовими структури волосся. Філоксан діє на волосся по всій довжині, від коренів до кінчиків, забезпечуючи ефективний і тривалий результат.

Як це працює. При нанесенні засобу по догляду на волосся Філоксан проникає в структуру волосини, просуваючись від кутикули всередину. У результаті утворюється еластичний і стійкий каркас, здатний підтримувати волосся.

За даними аналітичних досліджень, молекули Філоксану мають високу схожість до волокна волосини. Чим більше пошкоджена структура волосся, тим більша кількість Філоксану потрібна. Філоксан діє переважно на пошкоджених ділянках волосини.

Ексклюзивна технологія Фібрологія дозволяє Філоксану проникати всередину волосини, де молекули речовини утворюють мультизв'язки, створюючи новий матеріал. Волосся миттєво стає товстішим. Він має накопичувальні властивості та діє протягом тривалого часу.

Для більш тривалого збереження укладки до м'якої миючої основи був доданий спеціальний полімер зі структурою, яка рівномірно розподіляється по всій поверхні волосся. Подвійна користь для тьмяного і тонкого волосся.

Відчуття. Вже після першого використання шампуню відчувається, що волосся стало густішим. Після п'ятого застосування разом з бальзамом ефект накопичується, волосся товщає з кожним новим застосуванням. Усі засоби лінії Elseve-Фібрологія мають приємний аромат зі східними нотками.

Чому нам подобається. Мляве і тонке волосся отримує необхідний об’єм, стає більш пишним і густим і легше піддається укладанню. Після обробки проблемного волосся сироваткою з Філоксаном він продовжує залишатися у волоссі навіть після 10-кратного миття голови звичайним шампунем.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.