Поради та підказки повернутися до всіх статей

Beauty-огляд: BBкрем Nude Magique від L'Oréal Paris

Beauty-огляд: BBкрем Nude Magique від L'Oréal Paris

Що це. Оновлений продукт подвійної дії - ВВ крем. Завдяки своїй унікальній, сучасній, революційній технології тональний засіб Nude Magique BB Cream трансформується прямо на твоїх очах. Мікропігменти перетворюють Nude Magique в тональний засіб з унікальною текстурою. У формулі крему містяться пігменти, які укладені в мікрокапсули. При нанесенні тонального засобу капсули "лопаються" і звільняють пігменти. Таким чином, кремова текстура ВВ крему Nude Magique трансформується, щоб адаптуватися під будь-який відтінок шкіри. Відкрийте для себе формулу ВВ крему, яка змінюється прямо на очах.

Для чого використовувати. Ідеально підходить для створення натурального макіяжу. Засіб забезпечує бездоганне легке покриття без ефекту маски, коригує тон і приховує недоліки шкіри.

Основні інгредієнти. Мікрокапсули з мінеральними пігментами в білій доглядаючій текстурі крему. Пігменти адаптуються до індивідуального тону твоєї шкіри. Крем також містить антиоксиданти і сонцезахисний фактор SPF.

Відчуття. Легка зволожуюча формула тане на шкірі і перетворюється на тональний крем. BB Крем Nude Magique від L'Oréal Paris зволожує і перетворює шкіру, робить її гладкою і оксамитовою.

Чому він нам подобається. Зі зволоженням у 24 години і SPF-12 BB крем Nude Magique від L'Oréal Paris має усі переваги зволожуючого засобу, об'єднані з властивостями тонального крему.

Вибір тону. Дуже світлий, світлий

Мистецтво макіяжу в поєднанні з наукою догляду за шкірою дозволяють відтворити ідеальний натуральний колір обличчя. Бездоганний результат:

• 24 години зволоження

• Ідеально рівний тон

• Невагоме покриття

• Природний зовнішній вигляд шкіри

• Вміст антиоксидантів і УФ-захист

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.