Beauty-образ Крістіни Базан на 3-ій день Каннського кінофестивалю 2016

Beauty-образ Крістіни Базан на 3-ій день Каннського кінофестивалю 2016

Давайте пригадаємо, якими були Посланниці краси L'Oréal Paris у третій день Каннського Кінофестивалю! В цій статті ми хочемо поділитися з вами beauty-образом Крістіни Базан.

Якщо для першої появи на набережній Круазет дівчина обрала блискучу чорну сукню, то третього дня заходу вона постала перед публікою в образі справжньої кінодіви - елегантної та сміливої водночас. До розкішної червоної сукні з парчі Крістіна Базан додала яскравий макіяж у стилі "ретро": широкі чорні стрілки і червона помада у тон вбрання.

 

Відтворити образ Крістіни Базан на третій день Каннського Кінофестивалю 2016 нескладно. Дотримуйтесь простих правил:

Крок 1. Нанесіть тональний крем Альянс Перфект, щоб отримати напівпрозорий колір обличчя, як у Крістіни.

Крок 2. Підкресліть вилиці за допомогою тріо рум'ян Інфелібл Скульпт Блаш, тон 101 (ніжно-персикова палітра). Щоб виконати контурування, нанесіть найтемніший відтінок з палетки нижче лінії вилиць, а світліші розташуйте вище в якості хайлайтера.

Крок 3. Створіть чітку форму брів, використовуючи туш для брів Броу Артіст. Нанесіть не менше двох шарів, щоб отримати насичений колір.

Крок 4. На складку повіки нанесіть найтемніший колір з палетки тіней Колор Ріш Квадро, відтінок Е2. Зону під бровами підкресліть більш світлим відтінком. І обов'язково висвітліть внутрішні куточки очей.

Крок 5. Для створення драматичного погляду намалюйте чорні стрілки з загостреними кінчиками за допомогою підводки для контурів повік Супер Лайнер Суперстар.

Крок 6. Щоб гарно підкрутити вії, зробити їх об'ємними та створити ефект хижого погляду, використовуйте туш Об'єм Мільйона Вій Фелайн.

Крок 7. Візьміть губну помаду Колор Ріш Пріве, тон 18, Джуліанна з ексклюзивної колекції матових червоних помад від зірок. Нанесіть помаду пензликом, підкресливши бантик губ.

 

Дізнайтесь, які образи вибрали для себе інші Посланниці краси L'Oréal Paris для третього дня Каннського Кінофестивалю! Всі огляди та поетапні інструкції ви можете знайти на нашому сайті.

Сатті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.