Beauty-образ Єви Лонгорії на 2-й день Каннського кінофестивалю 2016

Beauty-образ Єви Лонгорії на 2-й день Каннського кінофестивалю 2016

На другий день Каннського Кінофестивалю чарівні Посланниці краси L'Oréal Paris з'явилися на набережній Круазетт в елегантних вбраннях, доповнених бездоганним макіяжем. А Єва Лонгорія не тільки дефілювала червоною доріжкою, а й взяла участь у майстер-класі від візажиста Каріма Рахмана. Актриса приміряла декілька ефектних та яскравих образів. Ви можете відтворити beauty-образ Єви Лонгорії - класичний red carpet look у теплих тонах.

 

Beauty-образ Єви Лонгорії

Справжня фатальна жінка - Єва Лонгорія на другий день заходу з'явилась на набережній Круазетт у довгій чорній сукні без бретелей, прикрашеній чорними намистинами. Своє вбрання зірка доповнила діамантовим кольє від відомого французького ювелірного дому. У зачісці актриса зробила ставку на стриману елегантність, віддавши перевагу простій укладці зі спадаючими хвилею локонами.

 

Єва Лонгорія обрала дуже виразний макіяж в коричневих тонах. За допомогою такого мейкапу Посланниця краси L'Oréal Paris зробила акцент на своїх карих з мідним відтінком очах та ефектно підкреслила засмаглу шкіру.

 

Щоб повторити образ Єви Лонгорії другого дня Каннського Кінофестивалю 2016:

1.Вирівняйте тон обличчя за допомогою тонального крему Альянс Перфект. Він ідеально адаптується до текстури та кольору шкіри, зволожує її.

2.Скорегуйте всі недосконалості, використовуючи коректор для обличчя Альянс Перфект, 3-4-5 тон.

3.Нанесіть тіні для повік Колор Ріш Квадро, відтінок Е3. Найсвітліший тон із палетки додайте у внутрішні куточки очей та під брови.

4.Окресліть лінію верхніх та нижніх вій підводкою для контурів повік Супер Лайнер Суперстар чорного кольору.

5.Щоб отримати максимально виразний погляд, пофарбуйте вії тушшю Об'єм Мільйона Вій Фелайн. Вона надасть їм елегантний об’єм та гарний вигин.

6.Підкресліть губи за допомогою помади Колор Ріш, тон 233 (нюд, сяюча).

 

Дізнайтесь, в яких образах постали інші зіркові Посланниці французького бренду на червоній доріжці в Каннах! Читайте наші статті та створюйте бездоганний макіяж!

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.