Поради та підказки повернутися до всіх статей

BB або CC: який крем тобі потрібен

BB або CC: який крем тобі потрібен

BB-крем

Що це? "Бальзам краси" або "Бальзам від недоліків" - як засіб по догляду, так і декоративна косметика. Це зволожуючий крем з тонуючим ефектом і SPF захистом в одному флаконі.

Як він діє? BB крем вирівнює тон шкіри, захищає її від руйнівного впливу сонячних променів, має у своєму складі світловідбиваючі часточки, які надають обличчю легкого сяйва. BB крем Nude Magique від L'Oréal Paris у своєму складі містить мікрокапсули з тональними пігментами у білій доглядаючій текстурі крему, які тануть при контакті зі шкірою і повністю з нею зливаються, ідеально підлаштовуючись під її тон. У результаті ми отримуємо бездоганний тон і зволоження на цілий день.

BB крем Nude Magique від L'Oréal Paris

Як його використовувати? Нанеси його зранку тонким шаром на все обличчя, шию, декольте - цього буде достатньо. ВВ крем можна також використовувати замість праймера, зволожуючого крему або тональної основи.

Особливості: ВВ крем не відрізняється щільним покриттям і не зможе замаскувати занадто сильні пігментні плями, темні кола під очима або акне.

СС крем

Що це? СС крем є новим поколінням засобів для догляду. Він поєднує в собі властивості декоративної косметики та крему.

Як він діє? СС крем є засобом ще більш нового покоління. До властивостей ВВ крему візуально удосконалювати шкіру додалася здатність коригувати її відтінок.

СС креми від L'Oréal Paris

Як його використовувати? Якщо у тебе тьмяна шкіра, пігментні плями або почервоніння - цей крем для тебе. Нанеси його зранку на очищену шкіру. Серед СС кремів від L'Oréal Paris ти можеш вибрати той, який впорається з конкретною проблемою. СС крем проти почервоніння шкіри - це емульсія світло-зеленого кольору з мікрогранульованими пігментами, яка нейтралізує почервоніння шкіри. СС крем проти тьмяного кольору обличчя - це світло-фіолетова емульсія, яка усуває жовтуватий відтінок шкіри.

Особливості: СС крем також доглядає за шкірою. Він містить гліцериновий комплекс, вітаміни Е і В5, а також захисний фактор SPF, тому через деякий час ти буквально не впізнаєш свою шкіру, яка стане більш гладкою і оновленою, а її текстура покращиться.

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.