Поради та підказки повернутися до всіх статей

8 цікавих фактів про брови

8 цікавих фактів про брови

1. Догляд за бровами має свою історію

Коли ми вищипуємо брови і надаємо їм форму, ми беремо участь у дуже древньому ритуалі по догляду за обличчям. Адже найстарішим щипчикам для брів - 5000 років, вони були знайдені в шумерській гробниці. У кожній культурі свого часу була різна мода на брови. У XVI столітті до нашої ери єгипетські жінки голили брови і малювали на їх місці нові. У Флоренції за часів Ренесансу жінки також голили брови і волосся над чолом, щоб відповідати стандартам краси того часу (згадай портрет Джоконди). А ось колоніальна еліта Америки XVIII століття носила накладні брови, виготовлені з мишачих шкурок.

2. Насправді брови допомагають нам бачити

Справжня функція брів - це запобігати попаданню вологи в очі під час дощу або коли ми пітніємо.

3. Там дуже багато волосків!

У середньостатистичної людини в одній брови росте до 250 волосків. Але в бровах, які ніколи не вискубували, може рости до 1100 волосків!

4. У брів є життєвий цикл

Середня тривалість життя волоска в брові - чотири місяці. Це час, за який на місці волосинки, що випала, виростає нова.

5. Брови вкрай важливі для розпізнавання облич

Вчені прийшли до висновку, що брови можуть бути більш важливими для розпізнавання облич, ніж самі очі. Дослідження, проведене в Массачусетському технологічному інституті (США), показало, що люди не могли точно розпізнати обличчя своїх знайомих без брів.

6. Частково бровами можна керувати за допомогою голосу

Коли ти підвищуєш тембр голосу, брови піднімаються, і навпаки. Відбувається це «на автопілоті». Крім того, коли ти дивуєшся, брови рухаються симетрично. А от коли ти робиш цікавий або підозрілий вираз обличчя, брови при цьому будуть рухатися асиметрично. І ти не можеш це контролювати.

7. Брови виділяють людину

Брови є у багатьох ссавців. Але тільки у людей вони розташовані на голій шкірі. У цьому «винна» еволюція. Завдяки тому, що брови виділяються, вираз на людських обличчях легше розуміти і інтерпретувати, що спрощує комунікацію.

8. Брови говорять про тебе більше, ніж ти б хотіла

Форма брів визначає те, як сприймають тебе оточують. Зігнуті брови видають у тобі легко навіювану людину, яка вчиться на своїх помилках. У той час як прямі брови говорять про практичний характер і логічний склад розуму.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.