Поради та підказки повернутися до всіх статей

5 способів використовувати коректор в макіяжі

5 способів використовувати коректор в макіяжі

Коректор - необхідна річ у кожній косметичці. Це паличка-виручалочка при створенні будь-якого макіяжу. Він здатний на більше, ніж просто замаскувати темні кола під очима і дрібні недоліки на шкірі.

Для початку - вибери свій ідеальний коректор. Коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris має легку текстуру, ідеально адаптується до кольору шкіри. Зручний тюбик з пензликом-аплікатором забезпечує легке і точне нанесення, а комплекс з гліцерином у складі формули зволожує шкіру.

1. База під тіні

Як зробити макіяж стійким, колір тіней – більш насиченим і запобігти їх скочуванню? Усе це можливо за допомогою коректора. Використовуй його як базу під тіні: нанеси кілька крапель на повіку і м'яко розтушуй, а потім припудри. Коректор вирівняє тон шкіри, приховає дрібні недоліки і створить бездоганну основу для подальшого нанесення тіней.

2. Хайлайтер

Дуже блискучі і яскраві хайлайтери - не для тебе? Щоб висвітлити виступаючі ділянки обличчя і надати йому правильної форми, можна використовувати коректор на тон-півтора світліше тону шкіри. Нанеси його під брову, на центр чола, носа й підборіддя, не забудь розтушувати за допомогою спонжа або пальця.

3. База для помади

Твоя форма губ потребує корегування? Тоді коректор просто незамінний для тебе. Для початку нанеси коректор по контуру губ і розтушуй. Поверх олівцем в тон губ або в тон помади намалюй новий контур. Пам'ятай, що губи не можна збільшувати або зменшувати більше, ніж на 1-2 мм. Крім того, колір помади буде більш насиченим, а сам макіяж - більш стійким.

4. Тональна основа

Якщо раптом під рукою не виявилося тональної основи, не варто панікувати завчасно. Її завжди можна замінити коректором. Нанеси його на обличчя відразу після зволожуючого крему, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам.

5. Підкреслити губи і брови

Акцент на губи і на брови - безпрограшна стратегія в макіяжі. Найшвидший спосіб підкреслити брови - виділити їх форму за допомогою коректора. Для цього пензликом нанеси тонку лінію коректора точно під брову по лінії росту волосся і розтушуй її пальцем. Такий же трюк можна виконати і з губами, підкресливши їх форму. Коли будеш фарбувати губи яскравою помадою, виправ дрібні недоліки за допомогою невеликої жорсткої щіточки і коректора. Так ти уб'єш двох зайців - виправиш макіяж і підкреслиш бездоганну форму губ.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.