Поради та підказки повернутися до всіх статей

5 несподіваних переваг помади

5 несподіваних переваг помади

1. Упевненість. Складно посперечатися з тим, що жінки почуваються впевненіше і сексуальніше завдяки помаді, особливо червоній.

2. Додатковий догляд. Зараз багато помад містять у своєму складі цінні олії та вітаміни, які захищають губи і роблять їх м'якими і оксамитовими. До складу помади Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris входять Арганова олія, олія квіток лотоса, олія насіння камелії і олія плодів шипшини. Це дозволяє губам відчути унікальний комфорт. Мікрокраплі олії потрапляють на поверхню губ і підсилюють інтенсивність кольору

3. Завдяки помаді губи можуть виглядати більш пухкими, якщо використовувати світлі і перламутрові відтінки. Потрібно врахувати, що насичені винні, темні ягідні відтінки дають протилежний ефект.

4. Постава. Це може звучати дивно, але дослідження довели, що жінки, які носять помаду, набагато впевненіше стоять на ногах і мають кращу поставу, ніж ті, хто не користується косметикою.

5. Помада - найшвидший і легкий спосіб змінитися. Якщо ти проспала, катастрофічно запізнюєшся, і у тебе є рівно 30 секунд на макіяж - вибирай помаду, і не прогадаєш. Вона розставляє правильні акценти в образі, роблячи його цілісним і довершеним. Помада натуральних відтінків просто зробить губи більш доглянутими і акуратними. Яскрава помада може замінити повноцінний макіяж, і ніхто не здогадається, що ти збиралася похапцем.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.