Поради та підказки повернутися до всіх статей

4 секрети макіяжу для близько посаджених очей

4 секрети макіяжу для близько посаджених очей

Близько посаджені очі - зовсім не вада зовнішності. Але якщо ти прагнеш до ідеалу, то візуально "розсунути" очі можна за допомогою макіяжу.

Для початку розберемося, що ж таке близько посаджені очі. Це коли відстань між очима менше, ніж ширина одного ока. Візуально збільшити цю відстань допоможуть невеликі хитрощі в макіяжі.

Виділи брови. Візуально збільшити відстань між очима можна, відкоригувавши форму брів і трохи збільшивши відстань між ними. Також за допомогою олівця для брів можна злегка подовжити брову.

Використовуй різні відтінки тіней. Один відтінок, нанесений на все рухоме віко, не скоректує ні посадку, ні форму очей. Нанеси найсвітліший відтінок на внутрішні куточки очей, а найтемніший - на зовнішні. Світлі тіні створять ілюзію більшої відстані між очима, а темні додадуть погляду виразності.

Правильно роби підводку. Використовуючи лайнер, починай малювати стрілку, трохи відступаючи від внутрішніх куточків очей. Інакше, ти тільки будеш акцентувати увагу на вузько посаджених очах.

Акцент на вії. При нанесенні туші особливу увагу приділи віям на зовнішніх куточках очей. У цьому тобі допоможе туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris: її асиметрична щіточка максимально подовжує і підкручує вії на зовнішніх куточках очей.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.