Поради та підказки повернутися до всіх статей

20 років гаммі REVITALIFT

20 років гаммі REVITALIFT

У L'Oréal Paris прийнято вважати, що ваша шкіра - це не просто частинка Вашого тіла. Це - Ви самі. Саме вона відображає історію Вашого життя і Ваші емоції. Ось чому вже протягом 20 років ми заново створюємо засоби по догляду за шкірою обличчя для всіх жінок.

З 1995 року легенда антивікового догляду за шкірою супроводжує жінок у повсякденному житті, задовольняючи потреби кожної з них, і оскільки кожна жінка унікальна, її вікові прояви теж відрізняються. Будь то втрата об'єму щік або поява вікових плям, будучи новатором протягом 20 років, Ревіталіфт бореться з усіма ознаками старіння шкіри, розкриваючи жіночу красу в будь-якому віці.

Сьогодні цей фантастичний антивіковий догляд вдосконалюється, щоб його існуючі та майбутні шанувальниці змогли скористатися останніми відкриттями лабораторій L'Oréal Paris. Його нова формула містить Вдосконалений Про-Ретинол - поліпшену версію Про-Ретинолу, традиційного активного інгредієнта Revitalift. Отже, нова формула дозволяє антивіковому засобу діяти глибше і впливати на вертикальні зморшки. З цими зморшками найважче боротися, крім того, вони надають обличчю сумний і втомлений вигляд.

У 2015 році ми представляємо оновлену гамму Revitalift, яка покликана повертати щасливі емоції кожному обличчю, незалежно від віку!

Статті по темі

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.