посланниця краси НАТАША ПОЛІ
НАТАША ПОЛІ

Перше основне правило, щоб йти вперед по життю, - це любити себе і залишатися позитивною." "Моя робота багато в чому пов'язана із зовнішньою красою. Ми постійно дивимося на фізичну красу, і бути красивою ззовні швидко стає звичайною справою. Я думаю, що набагато важливіше намагатися бути красивою всередині і сяяти цієї внутрішньою красою.

— НАТАША ПОЛІ

НАТАША ПОЛІ

ЗАПАМОРОЧЛИВИЙ ЗЛІТ

Чарівна краса Наташі Полі блискавично завоювала для неї світ моди.

У п'ятнадцять років вона перемогла в конкурсі модельного агентства і в 2004 році дебютувала на подіумі в показах Emmanuel Ungaro. Їй вдалося проявити свій талант і цілеспрямованість на модних показах сезону осінь-зима 2004-2005 п'ятдесяти чотирьох будинків моди, серед яких такі міжнародні марки як Jean-Paul Gaultier, Yves Saint Laurent, Roberto Cavalli, Chanel і Valentino. Звичайно ж, Наташа завжди виглядає чудово на червоній доріжці.

Наташа Полі стала справжнім відкриттям для колишнього головного редактора французького Vogue Карін Ройтфельд і швидко прикрасила собою обкладинку цього журналу рекордних 7 разів. Ідеал Кельвіна Кляйна і "ангел" Victoria's Secret, в 2009 вона була визнана американською версією Vogue однією з кращих моделей сучасності.

Наташа проклала собі незвичайний шлях у житті і стала однією з найвідоміших моделей світу. Новий ідеал краси, вона поєднує гламурний і різкий стиль з яскравою особистістю. Вона є обличчям продуктів Ельсев.

Наташа Полі народилася в Пермі, місті на Уралі, і мріяла стати професійним візажистом. Вона завжди любила косметику і за лаштунками модних показів її завжди супроводжували засоби L'Oréal Paris. Можна сказати, їй судилося стати музою L'Oréal Paris.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.