посланниця краси ЛАРА СТОУН
ЛАРА СТОУН

Моя робота багато в чому пов'язана із зовнішньою красою. Ми постійно дивимося на фізичну красу, і бути красивою ззовні швидко стає звичайною справою. Я думаю, що набагато важливіше намагатися бути красивою всередині і сяяти цієї внутрішньою красою.

— ЛАРА СТОУН

ЛАРА СТОУН

ПОТОЙБІЧНА КРАСА

Ефектні форми, неймовірно жіночний силует, що нагадує вигини Бріджит Бардо, і сексуальна посмішка, яка розкриває щербинку між зубами, зробили Лару Стоун істинною іконою стилю. Унікальність і шарм її краси вразили світ моди і дозволили Ларі піднятися по сходах успіху модельної кар'єри до самого верху.

Лару Стоун називають однією з найвидатніших топ-моделей світу, іноді навіть підносячи в ранг "анти-моделей", що обумовлено різкістю її образу і яскравістю особистості. Зробивши невелику перерву в кар'єрі для народження свого первістка, Лара повернулася до роботи, сяючи ще більшою красою, і стала новим обличчям L'Oréal Paris.

"Лара - справжня сучасна ікона. Її бунтарська, незвичайна, чуттєва краса прославила її і зробила успішною. У той же час вона залишається чуйною, щирою і дуже веселою людиною. Мені шалено подобається її зухвалий стиль і образ, який виділяє її під час кожного показу, в якому вона бере участь. Ми щасливі вітати цю виняткову жінку і молоду маму в нашій дружній команді", - говорить Сіріл Шапюї, міжнародний президент марки L'Oréal Paris (Cyril Chapuy, L'Oréal Paris Global Brand President).

Батько Лари Стоун - англієць, мати - нідерландка. Лару помітив у поїзді модельний агент, коли вона з батьками прямувала до Парижа на відпочинок. Тоді Ларі було 14 років, і її модельна кар'єра почалася ще в підлітковому віці. Але по-справжньому Лара стала відома тільки в 2006 році, коли була відібрана для показу Givenchy в Парижі. З тих пір Лара брала участь у показах практично всіх відомих модних будинків, включаючи Chanel, Prada, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Lanvin і Fendi, і стала музою багатьох дизайнерів. Лара з'являлася в багатьох рекламних кампаніях, підписала ексклюзивний договір з Calvin Klein і її можна було побачити буквально в кожному відомому модному журналі. У неї склалися настільки близькі стосунки з Карін Ройтфельд, колишнім головним редактором французького журналу Vogue, що та присвятила їй цілий випуск. Це стало стартом тривалих і тісних взаємин з журналом і його міжнародними випусками, чиї обкладинки Лара прикрашала близько 10 разів.

"Я щаслива приєднатися до команди L'Oréal Paris. Мати можливість звернутися до жінок по всьому світу з фразою "Адже ви цього варті!" - велика честь для мене. L'Oréal Paris - марка, яка завжди розуміла, що краса і індивідуальність неподільні. Якщо поглянути на мою особисту історію і кар'єру, стане зрозуміло, що мені дуже близькі цінності марки. Краса – це щось, що Ви самі встановлюєте для себе. Це дуже потужний спосіб заявити про себе", - ствреджує Лара Стоун.

Ларі Стоун 29 років. Вона заміжня. Її чоловік - британський актор Девід Уїльямс. У травні 2013 року Лара стала мамою.

Лара стала обличчям марки і буде представляти майбутні інновації в різних категоріях, включаючи макіяж, засоби для догляду за волоссям і фарбування. Лара приєдналася до зіркової команди Посланниць Краси L'Oréal Paris, до якої входять такі знаменитості, як Дутсен Крос, Єва Лонгорія, Летиція Каста, Фріда Пінто, Джуліанна Мур, Х’ю Лорі і Джейн Фонда.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.