посланниця краси КАРЛІ КЛОСС
КАРЛІ КЛОСС

Я завжди вважала, що Ви маєте бути впевнені в собі. Все може збутися, якщо Ви дійсно будете працювати для цього. Ніколи не здаватися. Це для мене те, що робить L'Oréal Paris. Ось чому я дуже пишаюся тим, приєдналася до цієї надихаючої команди.

— КАРЛІ КЛОСС

КАРЛІ КЛОСС

ГЕРОЇНЯ ПОДІУМУ

Помічена в 14, визнана в 22, супермодель Карлі Клосс править світом моди. Її дивовижна енергія викликає захоплення.

Натхненна підтримкою сім'ї в її блискавичному підйомі, Карлі була захоплена балетом. З невтомною практикою в балетній школі, вона виробила безмежну рішучість і відкрила секрети своєї притягальної ходи. Будучи підлітком, вона перетворила свої нескінченні ноги і нетипову красу в неповторний підпис.

Після того як Карлі потрапила в Teen Vogue в 2008 році, найталановитіші фотографи і дизайнери, такі як Брюс Вебер, Девід Сімс і Марк Джейкобс почали працювати з моделлю, відводячи їй провідну роль на найочікуваніших шоу і на обкладинках найвідоміших видань.

Карлі комфортно себе почуває не тільки в моді, а й на території кампуса Гарварда, де вона почала навчання, показавши свої амбіції. У 2012 році вона стала підприємцем і створила свій власний бренд: Karlie's Kookies. Однак Карлі й досі залишається приземленою і поєднує зі своєю діяльністю безліч благодійних проектів.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.