посланниця краси ФРІДА ПІНТО
ФРІДА ПІНТО

Адже я цього варта - це безумовне підтвердження впевненості в собі

— ФРІДА ПІНТО

ФРІДА ПІНТО

Зірка кіно

Фріда Пінто знялася в картині Джуліана Шнабеля "Мірал". Цей фільм розповідає історію юної дівчини-сироти з Палестини, яка росте під час арабо-ізраїльських воєн і мимоволі стає залученою в конфлікт. Вона також зіграла головну роль у новій версії "Планети мавп" з Джеймсом Франко і стала партнеркою Тахара Рахіма у фільмі "Чорне золото", що вийшов на екрани в листопаді 2011 року. Разом з сером Ентоні Хопкінсом Фріда знялася в мелодрамі режисера Вуді Аллена "Ти зустрінеш таємничого незнайомця". Фріда з'явилася на екранах у фільмі за мотивами грецьких міфів про Тесея і Мінотавра "Безсмертні" з Генрі Кавілл і Міккі Рурком. Актриса також грає головну роль в "Красуні з нетрів" Майкла Уїнтерботтома - сучасної версії роману "Тесс з роду д'Ебервіллей", знятому в її рідній Індії.

Після своєї першої ролі у великому кіно, фільмі Денні Бойла "Мільйонер з нетрів", що отримав захоплені відгуки по всьому світу, Фріда стала міжнародною кінозіркою. За виконання ролі Латіки вона була номінована на премію BAFTA в категорії "Краща жіноча роль другого плану", вразивши всіх своєю непідробною елегантністю на червоній доріжці. Фріда Пінто представляє L'Oréal Paris, а також лінію губної помади Color Riche і серію засобів по догляду за волоссям Elseve.

Фріда Пінто любить подорожувати. Ще до того, як стати кінозіркою, вона представляла програму Навколо Світу агентства подорожей Zee International Asia Pacific. Вона побувала в Афганістані, Таїланді, Малайзії, Сінгапурі, Індонезії та на островах Фіджі.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.