посланниця краси ЄВА ЛОНГОРІЯ
ЄВА ЛОНГОРІЯ

Я не шкодую ні про що в житті. Я завжди рухаюся вперед.

— ЄВА ЛОНГОРІЯ

ЄВА ЛОНГОРІЯ

ПРОНИКЛИВА БІЗНЕС-ВУМЕН

Єва Лонгорія - посланниця краси L'Oréal Paris у всьому світі. Її пікантна латинська краса і приголомшливий акторський талант зблизили її з маркою L'Oréal Paris.

Молодша з чотирьох сестер, Єва виросла на ранчо в Корпус Крісті, в Техасі. Після більш ніж успішного дебюту в декількох телевізійних серіалах, що стали культовими нарівні з "Беверлі Хіллз 90210", Єві була доручена роль Габріель Соліс у феноменальному телесеріалі американського каналу АВС "Відчайдушні домогосподарки".

Визнана на думку магазину Variety однією з 10 особистостей сучасності, яких варто наслідувати, Єва сьогодні впритул займається своєю багатообіцяючої кар'єрою в кіно. У 2005 році L'Oréal Paris запропонував Єві приєднатися до своєї команди мрії, що об'єднує всі культури і континенти. "Стати однією з посланниць краси L'Oréal Paris - справжнє щастя. Це одна з небагатьох компаній, яка дійсно поділяє мої цінності!" - говорить Єва.

МАЮЧИ ТАКУ НАПОЛЕГЛИВІСТЬ І КРАСУ, ЗОВСІМ НЕ ВАЖКО ЗАВОЮВАТИ СВІТ

Єва Лонгорія стала відомою всьому світу своєю роллю Габріель Соліс в успішному серіалі "Відчайдушні домогосподарки". Серіал отримав безліч нагород, а сама Єва була номінована на премію "Золотий Глобус" і стала бажаною гостею на червоних килимових доріжках різних премій. 30 мільйонів людей подивилися серіал тільки у США, а всього трансляція здійснювалася в 208 країнах по всьому світу. Премія People's Choice удостоїла Єву звання Кращої телевізійної актриси США. Журнал People включив її в число 50 найкрасивіших людей світу, а журнал Rolling Stone назвав Єву Лонгорія Особистістю Року. Єва знялася в таких фільмах як "Круті часи" ("Bad Times"), "Наречена з того світу" ("Over Her Dead Body") і "Охоронець" ("The Sentinel"), в якому її партнером був Майкл Дуглас.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.