посланниця краси ЕНДІ МАКДАУЕЛЛ
ЕНДІ МАКДАУЕЛЛ

Краса - це не тільки зовнішність; це те, чим хочеться поділитися з іншими.

— ЕНДІ МАКДАУЕЛЛ

ЕНДІ МАКДАУЕЛЛ

БЕЗКІНЕЧНА КРАСА

Енді Макдауелл користується всесвітньою популярністю і визнанням як актриса. Вона почала свою кар'єру як модель в 1978 році в агентстві Elite. Її помітили під час її участі в кампанії Calvin Klein в 1984 році і запропонували кінороль, про яку можна було тільки мріяти - у фільмі «Грейстоук: Легенда про Тарзана, повелителя мавп». Цього року її співпраці з L'Oréal Paris виповнюється 26 років. Енді Макдауелл є обличчям лінійки засобів для догляду за шкірою Ревіталіфт.

Головна роль у фільмі «Секс, брехня і відео» Стівена Содерберга принесла Енді Золоту пальмову гілку Канського кінофестивалю 1989 року. За цю роль вона отримала звання найкращої актриси від Асоціації кінокритиків Лос-Анджелеса. Її гра у фільмі «Чотири весілля і одні похорони» принесла їй номінацію на «Золотий глобус» і великий досвід появ на килимовій доріжці. У 90-х роках вона також зіграла головну роль у «Дні бабака» разом з Біллом Мюрреєм, а потім - кілька не менш зіркових ролей з такими видатними партнерами, як Майкл Кітон в «безліч» і Джон Траволта в стрічці «Майкл». У 1998 році вона знялася у фільмі «Кінець насильства» у режисера Віма Вендерса. Володіючи величезним талантом, Енді Макдауелл зуміла знайти ідеальний баланс у своєму акторському житті.

Енді Макдауелл надає підтримку Фонду досліджень для боротьби з раком яєчників, а також Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та проекту Enough, який бореться з геноцидом і злочинами проти людяності.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.