посланниця краси ДЖУЛІАННА МУР
ДЖУЛІАННА МУР

Для мене велика честь нести ідею впевненості в собі з девізом «Адже Ви цього варті».

— ДЖУЛІАННА МУР

ДЖУЛІАННА МУР

ЇЇ КРАСА НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ, ЇЇ ВПЕВНЕНІСТЬ НАДИХАЄ

Джуліанна Мур - видатна фігура в кінематографі. Вона є уособленням сучасної жінки - природною, незалежною і цілісною.

Неймовірна краса актриси підкорює мільйони сердець, а її кіно-героїні стають для багатьох головним джерелом натхнення. Сьогодні L'Oréal Paris віддає належне цій великій артистці і представляє її як одну з посланниць бренду.

"Елегантність і харизма цієї вогняної красуні переконали мене, що кращого посла для бренду не знайти. Легендарна актриса - вона одна з небагатьох в Голлівуді, хто кидає виклик стереотипам і є символом вільної, щирої і сміливої жінки", - пояснюють свій вибір представники бренду L 'Oréal Paris.

"Мене нагородили почесною місією представляти впевнену жінку, яка живе під гаслом "Ти цього варта!"- ділиться своїми враженнями про співпрацю актриса.

Джуліанні Мур пощастило зіграти безліч яскравих ролей, починаючи від фатальної жінки і закінчуючи змученою матір'ю. Завдяки своєму таланту і переконливій грі актриса була чотири рази номінована на премію Оскар - за кращу жіночу роль у фільмах "Кінець роману" і "Далеко від раю" та за кращу жіночу роль другого плану в картинах "Ночі в стилі бугі" і "Годинник". Крім того, Джуліанна Мур удостоїлася 7 номінацій на премію "Золотий глобус".

Глядачі запам'ятали Джуліанну за ролями у фільмах "Ця безглузда любов", "Закони привабливості", "Ганнібал", "Кінець роману", "Парк Юрського періоду: Загублений світ", "Дев'ять місяців", "Бенні і Джун", "Рука, що гойдає корабель" та багатьох інших.

Крім досягнень у акторській кар'єрі, Джуліанна може похвалитися заслугами на письменницькій ниві. Актриса написала кілька дитячих книг, в яких головна героїня - рудоволоса дівчинка - стає жертвою насмішок через свою зовнішність, але долає труднощі на своєму шляху.

Джуліанна Мур стала частиною сім'ї бренду L'Oréal Paris разом з іншими знаменитостями, такими як Єва Лонгорія, Летиція Каста, Фань Бінбін, Дженніфер Лопес, Джейн Фонда і Фріда Пінто.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.