посланниця краси ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС
ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС

Я дійсно щаслива представляти бренд, який на перше місце ставить жінку.

— ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС

ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС

ВСЕСВІТНЬО ВІДОМА СПІВАЧКА

Дженніфер Лопес - посланниця краси L'Oréal Paris, зірка блокбастерів, володарка безлічі нагород, найбільш впливова латиноамериканська актриса в Америці за версією журналу People.

Дженніфер Лопес продала більше 35 мільйонів альбомів по всьому світу і стала зіркою номер один багатьох фільмів, таких як "Свекруха-монстр" і "Весільний переполох". У 2001-му "Весільний переполох" став найбільш затребуваним фільмом американського прокату, а її альбом J.Lo посів перше місце в Toп-200. Саме завдяки цій першості у двох категоріях Дженніфер Лопес стала першою жінкою в історії, чиї фільм і альбом стали №1 в один і той самий тиждень.

"Усі жінки світу захоплюються її красою, так само як і її харизмою і працездатністю. Ми маємо честь прийняти Дженніфер у свою "сім'ю" всіх тих, хто оспівує красу сучасної жінки в усьому її розмаїтті", - говорить Сіріл Шапюї, Міжнародний генеральний директор марки L'Oréal Paris.

"Я дуже давно користуюся косметикою L'Oréal Paris, тому я з великим ентузіазмом сприйняла ідею співпраці з маркою, яка постійно розширює вибір засобів по догляду високої якості, - говорить Дженніфер Лопес. - Мені завжди подобалися вишукані рекламні ролики марки, і мені приємно представляти марку, яка знає ціну жінці".

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.