посланниця краси ДУТСЕН КРОС
ДУТСЕН КРОС

Кожна жінка має пишатися тим, хто вона є.

— ДУТСЕН КРОС

ДУТСЕН КРОС

ЛЕГЕНДА ВИСОКОЇ МОДИ

У свої 29 років Дутсен Крос – одна з найбільш затребуваних моделей світу.

Дутсен Крос закінчила навчання і повністю присвятила себе роботі моделлю. Завдяки своїм професійним якостям і неймовірній красі, молода голландка злетіла до рівня зірки вже на початку своєї кар'єри. Усіх, від модельєрів до журналістів, вражає свіжість її краси. Вона вже встигла попрацювати з найталановитішими фотографами світу: Енні Лейбовіц, Пітером Ліндбергом, Стівеном Майзелом, Маріо Тестіно, Патріком Демаршелье, Інес ванн Ламсвірд і Вінудом Матадіном, Маріо Сорренті і Гленом Лачфордом. У 2005 році за підсумками голосування на сайті Vogue.com публіка вибрала Дутсен моделлю року. Вона одружена з діджеєм Саннері Джеймсом, у неї є син Філлон.

На Дутсен Крос звернули увагу дуже скоро після її дебюту на подіумі. Їй добре знайома червона килимова доріжка, і вона вже стала прикрасою найпрестижніших журналів світу - Vogue (в Італії, Франції, США, Австралії, Іспанії, Німеччині), Numéro, Harper's Bazaar, V Magazine, Dazed & Confused, L'Officiel... Дутсен була представником L'Oréal Paris більше п'яти років і є обличчям таких продуктів, як помада Колор Ріш і лінія засобів для догляду за волоссям.

Вона працює на такі організації, як ЮНІСЕФ, Грінпіс, Всесвітній фонд дикої природи і Dance4life. Влітку минулого року вона вирушила до Танзанії, щоб підвищити інформованість населення про ВІЛ. Як і Анна Вінтур, вона є членом Ради модельєрів і бере участь у боротьбі з анорексією. Вона кілька разів виступала на цю тему - в Нью-Йорку, Бостоні та Гарвардському університеті.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.