посланниця краси БЛЕЙК ЛАЙВЛІ
БЛЕЙК ЛАЙВЛІ

Я дуже рада і задоволена, що приєдналася до неймовірних жінок, які представляють L'Oréal Paris - від чудових посланниць бренду і до кожної окремої жінки, яка обирає L'Oréal Paris.

— БЛЕЙК ЛАЙВЛІ

БЛЕЙК ЛАЙВЛІ

НОВА ЗІРКА ГОЛЛІВУДУ

Блейк Лайвлі - нова зірка Голлівуду, актриса, що має істинний талант і зарекомендувала себе на міжнародній кінематографічній сцені.

Уродженка Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія, котра володіє вибуховою красою і демонструє бездоганне відчуття стилю, у віці 26 років стає новим обличчям L'Oréal Paris.

"Блейк втілює в собі всі сучасні риси голлівудської привабливості. Вона випромінює елегантність і чуттєвість. Вона стала іконою краси для цілого покоління, завдяки своєму прекрасному золотистому волоссю, сяючому погляду і неймовірній усмішці. Сьогодні ця сильна, харизматична і, безумовно, блискуча актриса стає частиною сім'ї L'Oréal Paris, і ми з гордістю вітаємо її ", - заявив Сіріл Шапюї, міжнародний президент марки L'Oreal Paris.

"Для мене велика радість і честь приєднатися до дивовижних жінок, які представляють марку L'Oréal Paris. Я говорю і про різносторонніх, надихаючих Посланницях Марки, і про всіх жінок, які з гордістю щодня користуються косметикою L'Oréal Paris. Я росла, надихаючись слоганом "Адже Ви цього варті". Це дуже важливе послання, яке потрібно донести до кожної жінки. Воно свідчить, що краса починається з упевненості в собі. Це ключ до всього. Тому я дуже горда стати обличчям L'Oréal Paris", - говорить Блейк Лайвлі.

Блейк Лайвлі отримала високу оцінку кінокритиків за ролі в таких картинах, як "Приватне життя Піппи Лі" режисера Ребекки Міллер, "Місто злодіїв" Бена Аффлека і у фільмі Олівера Стоуна "Особливо небезпечні".

Актриса отримала загальне визнання після виходу на телеекрани шести успішних сезонів серіалу "Пліткарка", який став відомим по всьому світу. Блейк також зіграла головні ролі у фільмах "Джинси-талісман" і його продовженні, а незабаром візьме участь у зйомках картини "Вік Аделайн", у якому зіграє разом з Еллен Берстін.

У світі моди Блейк має славу істинної музи: Карл Лагерфельд особисто вибрав її для рекламної кампанії сумок Chanel Mademoiselle, крім того, вона є Посланницею аромату Gucci Premiere.

Ставши новим обличчям марки L'Oréal Paris, Блейк Лайвлі приєдналася до команди таких зірок, як Джуліанна Мур, Фріда Пінто, Дженніфер Лопес, Єва Лонгорія, Бейонсе Ноулз, Лара Стоун, Х'ю Лорі, Летиція Каста і Джейн Фонда.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.