посланниця краси Б’ЯНКА БАЛТІ
Б’ЯНКА БАЛТІ

Це велика відповідальність мати можливість сказати «ми цього варті» всім жінкам у світі!

— Б’ЯНКА БАЛТІ

Б’ЯНКА БАЛТІ

ІТАЛІЙСЬКА СУПЕРМОДЕЛЬ

Вроджений шарм, сяючі очі і природність дозволили Б’янці Балти зайняти своє місце серед найкрасивіших жінок світу. Топ-модель, що працює на знаменитих подіумах, без якої не обходиться жоден сезон Fashion Week в столицях моди. Найіменитіші глянцеві журнали друкують її фото на обкладинках. Сьогодні Б’янка приєднується до величезної сім'ї Посланниць Краси L'Oréal Paris.

"Б’янка неймовірно красива, чуттєва, жіночна, але, разом з тим, вона не боїться бути непередбачуванною і кумедною. Захоплююча особистість, сучасна молода мама і справжня жінка. Ми дуже раді, що така рідкісна перлина італійської краси є сьогодні обличчям марки L'Oréal Paris", – говорить Сіріл Шапюї, Міжнародний Генеральний директор L'Oréal Paris. "Для мене це особливо почесна місія, захоплюючий проект, можливість стати частиною знаменитої команди професіоналів і насолодитися тією славою, яку по праву завоювала марка, але водночас це й неймовірна відповідальність заявити на весь світ "Адже ми цього варті!" - говорить Б’янка. Після невеликої перерви, яку вона присвятила народженню дочки Матильди, вона з успіхом продовжила кар'єру, замінила Анжеліну Джолі, ставши обличчям бренду St. John.

У 2008-му сьоме мистецтво відкриває перед нею свої двері – Б’янка грає одну з ролей у фільмі "Go Go Tales" режисера Абель Феррара. Для Б’янки це перша можливість з'явитися на червоній доріжці Каннського Фестивалю. У 2005 р. Б’янка підписує контракт з Карлом Лагерфельдом. Він знімає її для свого знаменитого календаря Pirelli 2011. З цих пір вони часто працюють разом, красуня італійка стає музою кутюр'є і бере участь у всіх показах будинку Chanel. Вона стала обличчям його останнього аромату Karléidoscope. Б’янка була обрана італійським представником асоціації SOS Children's Villages, мета якої – допомога дітям.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.