посланниця краси БАРБАРА ПАЛВіН
БАРБАРА ПАЛВіН

Краса надає жінкам впевненості в собі.

— БАРБАРА ПАЛВіН

БАРБАРА ПАЛВіН

НАЙМОЛОДША МУЗА L'ORÉAL PARIS

Барбара Палвін є одним з останніх відкриттів, які підкорили світ моди. Часто з'являючись на подіумах провідних дизайнерів світу, прикрашаючи знімки кращих фотографів, угорська модель стала відомою своїм пронизливим поглядом блакитних очей, юною і чарівною красою, сміливим і незалежним характером.

Це унікальне поєднання дозволило їй завоювати любов L'Oréal Paris, і дуже скоро Барбара виголосить знамениту фразу "Адже ви цього варті", так як на неї покладена роль посланниці краси знаменитого бренду.

"Сьогодні Барбара є однією з найперспективніших супермоделей свого покоління. Вона підкорює подіуми своїм чарівним стилем "baby-doll" і дивує всіх своєю енергією, почуттям гумору, своєю зрілістю. Мені дуже приємно вітати Барбару як нову посланницю краси у великій сім'ї L'Oréal Paris", - говорить Сіріл Шапюї, генеральний директор бренду.

Уперше Барбару помітили в її рідному місті Будапешті, коли їй було всього 13. За останні кілька років вона зробила собі ім'я в світі моди, з'явилася на обкладинці L'Officiel, Vogue, Glamour, Elle і Harper's Bazaar. Її дебютний показ відбувся на Тижні моди в Мілані, для Prada. З тих пір Барбара є моделлю для широкого кола дизайнерів: Louis Vuitton, MiuMiu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro, Christopher Kane, Julien MacDonald, Jeremy Scott, Vivienne Westwood, Etro і Chanel.

"Все це трохи схоже на казку. Я дуже схвильована стати частиною команди L'Oréal Paris. Для мене дуже важливо, що моє індивідуальне бачення краси збігається з сучасним підходом бренду L'Oréal Paris!" - говорить Барбара Палвін.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.