Ірина Старкова

Кожна жінка унікальна та здатна прикрасити собою світ. Але в третьому тисячолітті ми вже не згодні бути лише прикрасою. Сьогодні нам під силу підкорювати найвищі вершини і досягати найнеймовірніших цілей.

— Ірина Старкова

Ірина Старкова

Офіційний візажист L'Oreal Paris в Україні

Завдяки своїй професії, я щодня зустрічаюся з цікавими, талановитими, самодостатніми і успішними жінками. Усі вони такі різні, але всіх об'єднує бажання бути красивими і неповторними. L'Oréal Paris – це косметика, яка здатна задовольнити будь-які їхні бажання.

Косметика L'Oréal Paris давно вже стала класикою в індустрії краси. Перевірена часом, вона залишається актуальною і модною завжди. Як пензлик у художника, як смичок в руках скрипаля, косметика L'Oréal Paris – це інструмент майстра, який не тільки створює зовнішню оболонку краси, а й дарує можливість кожній жінці розкрити свою індивідуальність, проявити і підкреслити її найкращі сторони.

Працюючи з L'Oréal Paris, я відчуваю свою приналежність до високої місії. Ми створюємо історію краси разом. І я запрошую вас доторкнутися до світу L'Oréal Paris. До світу, сповненого жіночності, елегантності, внутрішньої гармонії та досконалості. Довірте турботу про себе L'Oréal Paris. Адже Ви цього варті!

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.