Експерти

Слава Чайка

З великим ентузіазмом і в очікуванні запаморочливо оригінальних проектів представляємо нового офіційного візажиста L’Oréal Paris Славу Чайку.

Широко відомий завдяки своїй співпраці з найбільшими глянцевими виданнями, фешн-дизайнерами й зірками шоу-бізнесу, автор епатажних образів для групи The HARDKISS, Слава Чайка недаремно позиціонує себе як makeup artist, адже кожна його робота втілює тонке художнє чуття жіночої індивідуальності, характеру моделі, швидкоплинних нюансів її настрою.

«Я з пелюшок почав малювати – розмальовував свою кімнату, стіни подвір’я, школу!», – розповідає він про себе. Згодом, зацікавившись роботою з людським тілом, Слава долучився до створення масштабних проектів, що поєднували в собі мистецтво боді-арту й хореографії. Зрештою, за його словами, дуже швидко з’явилося бажання створювати мейкап.

Славу надихають живі люди, сильні особистості та спілкування з ними; його життєве кредо – «ніколи не спинятися, навіть коли болять ноги й незручне взуття, навіть коли весь світ проти тебе, якщо ти впевнений у своїй правоті – то будь проти нього та йди далі». Сильна життєва позиція й наполегливість перетворили улюблену справу на професію та зробили Славу Чайку справжнім лідером думок у сфері мейкапу. Його майстер-класи завжди збирають величезну аудиторію та стають джерелом натхнення для учнів і колег.

Нестримна фантазія та креативність Слави втілюються в численних, щоразу нових образах, що вражають цілісністю, нестандартним трактуванням і драматизмом. Вони створюють нові тенденції макіяжу та стилістики, врешті-решт, запалюють у серцях найвідоміших артистів і моделей непоборне бажання опинитися в руках цього makeup artist.

А відтепер і шанувальниці косметики L’Oréal Paris зможуть насолоджуватися неординарним мистецтвом мейкапу від Слави Чайки та втілювати власні неповторні образи завдяки його порадам, підказкам і творчим знахідкам, використовуючи свої улюблені засоби.

“Мода стала настільки індивідуальною, що кожна людина сама собі стиліст і блогер”

Денис Прокопович

Я лікар трихолог. Думаю, не всі знають, що існує такий окремий напрямок в дерматології, як трихологія - наука, що займається проблемами випадіння волосся, лікуванням і стимуляцією його зростання.

“Я впевнений, що тільки здорове та доглянуте волосся, завжди виглядає надзвичайно, а Ви йдете по життю впевнено і високо піднявши голову! Адже Ви цього варті!”

Незважаючи на те, що я веду дерматологічний прийом і мені цікава ін'єкційна косметологія, моєї великою пристрастю протягом останніх 10 років є трихологія. На це є ряд об'єктивних причин. Адже волосся - це не тільки наймогутніший засіб комунікації між нами. Це одна з найважливіших деталей, що підкреслюють наш неповторний образ і стиль. Волосся, крім соціальної функції, дуже чуйно відображає стан організму в цілому. Волосся - це індикатор хронічних захворювань, неправильного догляду за ними, індикатор нашого настрою і тих конфліктних ситуацій в яких ми іноді знаходимося. Волосся своїм випаданням перше дасть нам сигнал пригальмувати, озирнутися, відновити свою душевну рівновагу.

На жаль, останнім часом спостерігається все більше звернень з проблемами волосся. І я впевнений, що більшість людей, які читають ці слова, хоч раз у житті стикалися з проблемою випадіння волосся і станом паніки, коли бачиш, що волосся втрачає об’єм. Не залишайтеся з проблемою один на один, а зверніться до кваліфікованого лікаря трихолога, який допоможе підібрати правильний догляд для волосся.

Галина Усенко

“Краса - це перш за все, духовність, доброта, гармонія фізичного і внутрішнього стану. Що стосується зовнішньої краси - це тривала і наполеглива праця над собою. Для мене краса - це скоріше природність, здоровий і доглянутий вигляд.”

Дякуємо!

Очікуйте новин :)