Денис Прокопович

Я впевнений, що тільки здорове та доглянуте волосся, завжди виглядає надзвичайно, а Ви йдете по життю впевнено і високо піднявши голову! Адже Ви цього варті!

— Денис Прокопович

Денис Прокопович

Офіційний трихолог L'Oreal Paris в Україні

Я лікар трихолог. Думаю, не всі знають, що існує такий окремий напрямок в дерматології, як трихологія - наука, що займається проблемами випадіння волосся, лікуванням і стимуляцією його зростання.

Незважаючи на те, що я веду дерматологічний прийом і мені цікава ін'єкційна косметологія, моєї великою пристрастю протягом останніх 10 років є трихологія. На це є ряд об'єктивних причин. Адже волосся - це не тільки наймогутніший засіб комунікації між нами. Це одна з найважливіших деталей, що підкреслюють наш неповторний образ і стиль. Волосся, крім соціальної функції, дуже чуйно відображає стан організму в цілому. Волосся - це індикатор хронічних захворювань, неправильного догляду за ними, індикатор нашого настрою і тих конфліктних ситуацій в яких ми іноді знаходимося. Волосся своїм випаданням перше дасть нам сигнал пригальмувати, озирнутися, відновити свою душевну рівновагу.

На жаль, останнім часом спостерігається все більше звернень з проблемами волосся. І я впевнений, що більшість людей, які читають ці слова, хоч раз у житті стикалися з проблемою випадіння волосся і станом паніки, коли бачиш, що волосся втрачає об’єм. Не залишайтеся з проблемою один на один, а зверніться до кваліфікованого лікаря трихолога, який допоможе підібрати правильний догляд для волосся.

Повернутися на сторінку “про бренд”

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.